نتایج جستجو برای عبارت :

کارما - انرژی‌ای که به شما برمی‌گردد

براساس قانون کارما انرژی شما چند برابر بازمی گردد.
هرگز تصور نکنید به همان اندازه ای که انرژی صرف می کنید ، به همان اندازه نیز دریافت خواهید کرد! از نظر قانون کارما وقتی شما آغازگر یک عمل خوب یا بد هستید، انرژی حاصل از عمل شما در یک چرخه نامتناهی قرار می گیرد و براساس قانون کارما چندین برابر همان انرژی به خودتون بازمیگردد.
ادامه مطلب
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون "کارما"قانون کارما یعنی اگر بزنی یک روزی میخورییعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیریآن زمان که دلی را شکستیآن زمان که اشک کسی را دراوردیآن زمان که زخمی زدیبترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی چه نخواهی بر زندگی تو پیاده میشود ...بترس از قانون کارما ...کارما یعنی
در دنیا قانونی وجود دارد به نام قانون (( کارما ))
قانون کارما یعنی بزنی یک روزی میخوری ...
یعنی اگر شکستی یه روز خودت هم میشکنیخلاصه کنم برایت قانون کارما همان ضرب المثل معروف است که میگوید از هر دستی بدهی از همان دست پس میگیری ...
آن زمان که دلی را شکستی 
آن زمان که اشک کسی را در آوردی
آن زمان که زخمی زدی
بترس از قانون کارما که اگر توبه کنی و پشیمان هم شوی سودی ندارد و این قانون چه بخواهی و چه نخواهی بر زندگی تو پیاده می شود ....
بترس از قانون کارما...
دانلود آهنگ مسعود صادقلو کارما
Download New Music Masoud Sadeghloo – Karma
پخش از رسانه سلطان موزیک با کیفیت 320

مسعود صادقلو کارما

دانلود آهنگ مسعود صادقلو کارما با لینک مستقیم

متن آهنگ کارما از مسعود صادقلو

میرفتم از دست میرفتی از قصدسوزوندیمو دودش تو چشمای خودت رفتاونم ولت کرد رفت و  ولت کردجون به دلم کردی اونم خون به دلت کردبیچاره قلبم که باورت کردهی تو میرفتی و میگفت دوباره برگردسخته باورش تلخشه آخرشبد کرد باهام آورد به جام ولی دوست دارمشاین به ا
سومین محصول از مجموعه " خودت را دوباره خلق کن" با عنوان " کارما"

12 قانون کارما که زندگی شما را دگرگون خواهد کرد - به صورت صوتی و پی دی اف آماده ارائه به مخاطبین عزیز می باشد.

برای شنیدن این کتاب صوتی وارد لینک زیر شوید :

https://www.instagram.com/p/B2mSSa3gGXD/
بدترین کارما که صددرصد به شما بازخواهد گشت:
 "تحقیر" و "تمسخر" دیگران است
اگر دیگران را تحقیر کنید انسانی را حقیر نکرده اید، بلکه روح الهی او را و آفریدگار و هستی بخش کائنات را مورد تمسخر قرار داده اید.
 شک نکنید آنچه در مورد دیگران تصور میکنید روزی درباره ی خودتان به حقیقت خواهد پیوست.
انسانها بخاطر آنچه گمان میکنند خودشان دارند 
و دیگران آن را ندارند، آنها را تحقیر میکنند
 اما نمیدانند این عمل دارائیشان را از آنها خواهد گرفت.

ادامه م
همم
خیلی وقت است گذشته. من دیگر احساسی به او ندارم. فقط حسرت روز هایی که بخاطرش هدر دادم مانده، و تمام احساسات با ارزشمندی که بیهوده به پایش ریختم. گاه گاهی سر میزنم به پیجش. او همچنان با شیرین قصه هایش است. خوشحالند؟ به نظر می رسد. خوب‌ است. خوشحال باشند فعلا. کارما منتظرشان است. من کینه به دل نگرفتم اما کارما کینه ایست.
اشتباه خوب من، همانی که چشم هایش جادوی سیاه دارد، ان هم تمام شد. نمیدانم چرا. ولی دیگر تمام شد.
من هستم فعلا و یک تازه واردی که
شما در رودخانه می افتید و آب آن سرد است، سپس از آن خارج می شوید و میلرزید. این همان است که هست. کل سطوح رنج های روانی را وارد آن نکنید. همین لرزیدن کافی است. چه نیازی به رنج دو برابر است؟ آن فقط لرزش است، هوا سرد است. اما شکایت و گله مندی در مورد آن وجود ندارد.هنگامی که شکایت کنید، همه چیز را شخصی می کنید. شما قربانی شرایط ذهنی خود می شوید. به کسی نیاز دارید تا مطلبی علیه آن بنویسد؛ و شما کل کژکاری را افزایش می دهید و تقویت می کنید؛ و چه نوع عملی می ت
دانلود آهنگ جدید علی مجیدی کارما
دانلود آهنگ علی مجیدی به نام کارما کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده کارما با صدای علی مجیدی از جوان ریمیکس
Download New Music Ali Majidi – Karma

در این ساعت می توانید آهنگ جدید علی مجیدی را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین ساخته علی مجیدی، کارما نام دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
متن آهنگ کارما از علی مجیدی
علی مجیدی کارما
دانلود آهنگ جدبد,
آ
در این پست به توضیح و مثال در زمینه کارما پرداختم.
گاهی در زندگی با نتایجی رو به رو می‌شویم که برایمان ناخوشایند است و یا خوبی و بدی کردن در حق دیگران را بی‌فایده می‌دانیم... اما بگذارید کمی از رازهای پشت پرده کارما برایتان بگویم! در ادامه مطلب همراه من باشید.
قبل از اینکه درباره کارما توضیح دهم بگذارید بگویم که چند روزیست در این فضای خاکستری جامعه تلاش می‌کنم انرژی‌های مثبت کوچکی را به دیگران منتقل کنم.
از سلام کردن و خسته نباشید گفتن به ر
بسم الله الرحمن الرحیم
یوگا از تبلیغ تا تحقیق(شماره 7)
اولین مرحله از مراحل هشتگانه یوگا ، یاما (پرهیز ها) است که یکی از اصل های این مرحله "اپریگرهه" می باشد.
 معنای تبلیغی و ویترینی اپریگرهه، "رها کردن دلبستگی ها" است ،ولی حقیقت  چیز دیگری است .
  نتیجه‌ی اپریگرهه آگاهی از تناسخ های گذشته است به طوری که فرد می فهمد که در زندگی قبل چه بوده و از کجا به وجود آمده، یعنی از متن کدام زندگی و با چه "کرمه" (کارما) و اعمالی در زندگی کنونی قرار گرفته است.
 ی
صندلی تاشو
با بهره گیری از مکانیزم مدرن در ساخت و طراحی ارگونومیک، به عنوان محصولی با سازگاری قابل توجه با نیاز مصرف کننده ارائه شده است.
ویژگی های صندلی تاشو
صندلی تاشو کارما مصرف کنندگان به دنبال محصولی با جاگیری کم هستند و      صندلی تاشو      به همین جهت همواره طرفداران زیادی داشته است.صندلی تاشو کارما با طراحی ارگونومیک و مطابق استاندارد بدن ،و همچنین داشتن نشیمنگاهی به شکل افقی و قابلیت شیب منفی ، استفاده طولانی مدت بدون خستگی و کمرد
خیلی جالبه
یکی به تو بدی میکنه
بعد تو اولش ناراحت میشی
بعدش میگی اوکی بی خیال
ولی سر اون ادم همه اون بدیا میاد و بعدش تو میگی وای خدا چرا؟!
یعنی گریزی نیست. سر طرف میاد هر بدی ای به شما کرده.
اینقدر زنده میمونین تا شکستش رو ببینین.

کارما یا کرمه یا کرمن (به سانسکریت: कर्म) به معنی زیستکار یا عملکرد فرد در زندگی است. این عملکردها ذاتاً و به طور خودکار نتایجی (انتقام کیهانی/الهی) را در این زندگی و زندگی بعد به دنبال دارند. بدین معنی که «هر چه بکاری همان را درو خواهی کرد».
کرمن یکی از اعتقادهای دینی هند است که نخستین بار و به تفصیل در متون اوپَنیشَدی بیان شده است. کرمه به معنی عمل و در اصطلاح عبارت است از نتیجه اعمال انسان که اگر خوب باشد موجب سعادت و اگر بد باشد موج
روز های بارونی همیشه افتضاح بودن..
خوشبین بودن و گفتن اینکه "هر روزی که زندگی میکنی به تو و احساساتت بستگی داره" فقط یه حرف مفت بود.
مهم نبود من چقدر اون روز رو خوشحال و احمق باشم.
کارما همیشه پوزیشن های جالبی برای فرو بردن عضوش به درونم پیدا میکنه
و فقط این رو بدونید..اون با کلمه ای به نام چرب کردن آشنایی نداره
ادامه مطلب
درد دارد توی تنم می‌پیچد. نیاز دارم که دردمند باشم. من با این احساس زنده ام و یا به این احساس نیازمندم. روزها و شب‌ها از پی هم می‌آیند. روزگار دارد از طریق میم همه‌ی وجودم را توی صورتم می‌پاشد. 
از خودم خسته‌ام، تاب خودم را ندارم و تحمل به دوش کشیدن کثافت درونم بسم بود دیگر چه نیاز بود اینجوری توی صورتم بخورد.
دارم می‌فهمم که زندگی از من بازیگر می‌خواهد، صادق باشم کثافتم و کثافت باشم به من باز می‌گردد این من. دارم بالغ می‌شوم، دارم فکر می
قانونِ همسویی با جهانِ هستی:
وقتی با جهان هستی همسو و هماهنگ شوید، مورد حمایت ابر، باد، خورشید، ماه، آسمان و فرشتگان قرار می‌گیرید. برای کمک گرفتن از تمام انرژی‌های جهان هستی و رشد و تعالی باید ۱۰ قانون را در نظر داشته باشید
۱. قانون خلاء (خالی شدن):
هر انسانی ک خالی شود، قدرتمند می‌شود. خالی شوید از کینه، حسد، دروغ، نفرت، گناه، علم و محبت. هر چ دانش داریم ب دیگران یاد بدهیم تا جا برای ورود علم جدید باز شود.
۲. قانون جریان و حرکت:
هر چیزی ک جاری
زندگی همیشه یه چیز عجیب داره برای رو شدن. داره که همین چندشب، شب تولدم ساعت دوازدهش از خوشحالی نمی‌دونستم چیکار کنم و ساعت سه و نیم صبحش از گریه و ناراحتی خوابم نمی‌برد. داره که وقتی امروز صبح تویِ اوجِ عصبانیت یه جمله‌‌ای که نبایدو سرِ یه نفر که دوسش داشتم فریاد زدم، تو کمتر از دو ساعت همون جمله و همونجوری از دهنِ یکی دیگه برگشت بهم. داره که من لحظه‌ی اول خشکم زد. داره که این حجم از نبودن انبار شده تویِ تمامِ وجودم. نبودنِ بقیه و نبودنِ خود
دومین دین مورد بحث آئین بوداست:
در سخنان بودا هیچ اشاره ای به خدا و یا موجودی که خالق جهان باشد نشده است.بودا جهان را "قدیم و ازلی" میداند یعنی آغاز و پایانی ندارد.بودا از "نیروانا" صحبت میکند.نیروانا "رهایی ،بیداری و خاموشی" است که انسان با مهار کردن غرائز و شهوات و چشم پوشی از لذتهای دنیوی به آن حالت میرسد.از نظر بودا نیروانا ثابت و ساکن و تغییر ناپذیر است،در محدوده زمان جای نمی گیرد،نامیرا و فناناپذیر است،قدرت،برکت،شادمانی و عین خیر است.بود
وقتی که با جهان هستی همسو شوید مورد حمایت ابر ،باد ، خورشید ،ماه ؛آسمان و فرشتگان قرار می گیرید .برای کمک گرفتن از تمام انرژی های جهان هستی و رشد و تعالی باید 10 قانون زیر را در نظر داشته باشید : 
1- قانون خلاء : 
هر انسانی که خالی شود ،قدرتمند می شود . خالی شوید از کینه و حسد ،دروغ ،نفرت ، گناه ،علم و محبت ،خالی شوید .هر چه دانش داریم به دیگران یاد بدهیم ،هر چه محبت داریم به دیگران نثار کنیم ،تا برای ورود علم جدید،جا باز شود.
2- قانون جریان و حرکت : 
نقل گفتاری از آیت الله بهجت: 
«کارما به این جا رسیده که با داشتن قرآن، زیر بار کفار می رویم. خدا لعنت کند به کسانی که با رشوه خواری، کفار را بر بلاد اسلامی مسلط و مسلمانان را تسلیم بهایم و درندگان کردند. چه رشوه ای که یکی بدهند و هزار بگیرند؟ .... آیا ناچاریم که با آن ها هم پیمان شویم؟ آیا بزرگان و مشایخ ما مسلمانان از روی ناچاری جنین کاری کردند؟ ما مسلمانان با این که چنین گنجی (قرآن) را داریم، گویا نداریم و از دست داده ایم  .... سنی ها قرآن را کالعد
آهنگ کارما 
دانلود آهنگ جدید  کارما به نام
(زیرزمین )
Karma_Zirzamin

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ جدید وحید حاجی تبار به نام
(تازگیا)
Vahid Hajitabar_Tazegia
دانلود آهنگ با کیفیت 128
آهنگ کاوه ایرانی 
دانلود آهنگ جدید کاوه ایرانی به نام 
(لالایی)
Kaveh lrani_Lalaei
دانلود آهنگ با کیفیت 128
آهنگ کمیکال بند قفلی
دانلود آهنگ جدید کمیکال بند به نام
( قفلی)
Chemical Band_Ghofli
دانلود آهنگ با کیفیت ا
اول دفتر به نام ایزد دانا
شروع کار وبلاگ ما از همین الان اغاز می شود این وبلاگ در ادامه کانال تلگرام ما ساخته شده و برای دسترسی آزاد شما به مطالب این وب ساخته شده است لطفا برای ارسال انتقادات و پیشنهادات به صفحه تماس با ما بروید 
آدرس کانال تلگرام ما
T.me/noor_hidayat

بخوان دعای فرج را که یار برگرددبخوان دعای فرج را که شب سحر گرددبخوان دعای فرج را اگر که می خواهیحدیث غیبت یار تو مختصر گرددبخوان دعای فرج را و از خدا بطلبوجود نازکش ایمن ز هر خطر گرددبخوان دعای فرج را کنار پرده اشککه دانه دانه اشکت در و گوهر گرددبخوان دعای فرج را که یار می آیداگر دلت زره اشتباه برگرددبخوان دعای فرج را و پیشه تقوا کنکه دست لطف خدا با تو همسفر گرددبخوان دعای فرج را که رد نخواهد شداگر که ناله و اشک تو بیشتر گرددبخوان دعای فرج ر
سلام
حال و احوال؟کیفتون کوکه؟
خب آخرین پستم قبل امروز مربوط میشد به چهارماه قبل وقتی میخواستم برم پادگان.
اون مرحله از زندگیم هم تموم شد رسما و کارت پایان خدمتمو پریروز گرفتم بالاخره :|
رفتم پادگان و کلی هم برا بچه ها شیرینی خریدم و شام املت دادم بهشون :)))
کادریا از همشون پرتوقع تر بودن جز فرماندمون که کلا قبول نکرد.
بعدم سر یه موضوعی یه کادری نگهم داشت گفت نرو...
من ی روز بخاطرش موندم ولی حل نشد و خودم زدم بیرون :| الله اعلم
بعدش هم به مدت یکی دوم
سلام

دو سه شب پیش همخونه ایم حدود ۱۲-۱ شب داشت سه تار میزد، منم مشکلی ندارم چون تو خونه قبلیم ۵ تا همخونه داشتم که یکی دو تا شون تقریبا نمیخوابیدن شبا و اناق منم زیر آشپزخونه بود. خلاصه خیلی تحملم تو خوابیدن با سرو صدا زیاد شده.
بعدداشتم فکر میکردم که چرا تو این مثلا ۱۰ ۱۲ نفری که تو این دوسال همخونه ایم بودن، همشون سر و صداشون زیاد بود؟
این دوتا همخونه ایم رو که گفتم، یکی دیگه بود نصفه شب میومد میرفت دوش بگیره آواز میخوند، یکی دیگه با پوتین ت
روز اول عیدی خدمتتون عرض کنم یک آقای متاهل، به دور از چشم همسرش، دست یه دختر رو میگیره و میره سواحل ایتالیا عیش و نوش ولی از قضا  روزگار هر دوشون  کرونا ویروس گرفتن و وضع اقاهه وخیمه و احتمال زنده موندنش هم کمه!
کرونا زمان و مکان نمیشناسه 
جدا از این داستان این ویروس باعث تغییرات عظیمی در بسیاری از رفتارهای روزمره ی ما داشته 
پرولاین آروزی سلامتی و تندرسی رو برای همطنان عزیز داره 
در خانه بمانیم و 20 دقیقه دست ها را بشوییم 
چرا شستن دست‌ها
کارما، کائنات، خدا، زندگی، طبیعت.
اینها اسم هایی است که ما برای انبوهی از نیروهای قدرتمند و پنهان این جهان انتخاب کرده ایم. چرایش را همه میدانیم. حتی آن بت پرستی که اولین بت را ساخت، خوب میدانست دارد چکار میکند: ما عمیقا به یک حامی احتیاج داریم. به یک قدرت بزرگتر از خودمان که هم بسیار میداند و هم بسیار میبخشد و هم بسیار دوستمان دارد.
اگر او را نداشته باشیم، چگونه روزهای سخت زندگی را که امانمان را میبرند از سر بگذرانیم؟ فریادهای خفه شده مان را،
اگر میخواهید زندگی شاد و موفقی داشته باشید باید از قوانین خاص جهان هستی پیروی کنید تا جهان نیز روی خوش خودش را به شما نشان دهد.
“وقتی پرنده ای زنده است مورچه ها را می خورد
وقتی می میرد مورچه ها او را می خورند
یک درخت میلیون ها چوب کبریت را می سازد
اما وقتی زمانش برسد فقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیو نها درخت کافی است
زمانه و شرایط در هر موقعی می تواند تغییر کند
در زندگی هیچ کس را تحقیر و آزار نکنید
شاید امروز قدرتمند باشید اما یادتان باشد
این بیماری یک بیماری مشترک بین انسان ها و دام هاست . نام این بیماری از منطقه دره ریفت در قاره آفریقا گرفته شده است .
این تب سبب یک بیماری شدید و کشنده می گردد و باعث می شود ضرر هایی به دامدار وارد گردد .
عامل این بیماری ویروسی از جنس فلبو ویروس است که از راه نیش پشه به دام منتقل می گردد . پشه های موجود در اطراف آب های راکد این ویروس را به دام ها و سایر حیوانات اهلی منتقل می نمایند .
تماس مستقیم با خون ، ترشحات و بافت های آلوده حیوانات باعث انتقال ای
این سرگرم کننده استوقتی او تمام تبلیغات و نامه های فروش مختلفی را که یک برنامه بازاریابی آنلاین بعد از دیگری می فروشد ، می خواند ، باعث می شود این ساده و ساده به نظر برسد.نکته جالب این است که وقتی شما ادعاهای پر سروصدا و پرخاش را کنار می گذارید ، پول در اینترنت بسیار آسان و ساده است.تنها حقیقی که مردم با آنها مشکل دارند کسب درآمد آنلاین بطور مداوم است.منظورم این است که جریان مداوم پول ، فروش و سودهایی که به مرور زمان رشد می کند ، نه فروش یک طرفه
به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
حفاظت از آفتاباشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگر می‌گردد. چنین خساراتی می‌تواند به کمک کرم زینک اکسید پیشگیری گردد. آیا واقعا به عنوان ضد آفتاب عمل می‌کند؟. هنگامی که شما این کرم را بر روی پوست اعمال می‌کنید، جذب پوست نمی‌گردد، بلکه بر روی سطح پوست به شکل یک سد محافظتی عمل کرده که می‌تواند مانع از نفوذ اشعه‌ی ماور
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
سلام به همگی
ظلم هایی در زندگی بهم شده که تصور می کنم فرد ظالم عقوبتی هم ندیده. شاید هم دیده و من مطلع نشدم. از اول زندگی کلا انگار خدا با من مشکل داشت. اصلا به این اعتقاد دارید که هر کاری در دنیا بکنید بازتابش به خودتون برمیگرده؟
از تجربیات خودتون در ماجرای ظلم کردن و تاوان پس دادن بگید. داستان های واقعی از زندگی خودتون یا اطرافیان تون بگید، شاید من و امثال من دل مون آروم بگیره که خدایی هم هست. یک عده هم حواس شون به نامردی هایی که در حق دیگران می
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):به عبدالله بن عباس؛ مبادا هدف تواز فرمانروایی , سودجویی وجمع مال یا خنک کردن خشمی باشد, بلکه بایدهدف تواز بین بردن باطل واحیای حق باشد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):رشوه گرفتن درحکم کفر به خدای بزرگ است.
امام صادق(علیه السلام):کسی که کاری از کارهای مردم به عهده اش گذاشته شود و او درِ محل کارخودرا روی مردم بازکند.پرده ها وموانع را کنار بزندوبادقت به فکراصلاح امور مردم باشدبرخداوند است که روز قیامت اورا دراما
علائم توکسوکاریازیس چیست
توکسوکاریازیس می تواند منجربه بیماریهای چشمی گردد که درنهایت موجب کوری می گردد. فرم چشمی زمانی ایجاد می گردد که انسان و یا حیوان تخم انگل را ببلعد تخم انگل در داخل روده باز می شود و تبدیل به لارو می شود.
مشاوره و آموزش درمان توکسوکاریازیس

این لارو می تواند با مهاجرت به سایر نقاط بدن از جمله چشم سبب بروز مشکلاتی برای چشم شود که در نهایت منجر به التهاب و زخم شبکیه شود.هر ساله حدود هفتصد نفر از کودکان مبتلا به فرم چشم
بهم میگن طرف برای تو گریه میکنه، تو که نمیای حالش گرفته س، تو دفتر خاطراتش پره از اسم تو. بهم میگن گناه داره نگاش کن، نگاش میکنم. مببینم که حالش از خودش گرفته، که از خودش بدش میاد و از من هم و میفهمم. منم یه روز جاش بودم، میخواستم و نمیخواست من رو، وقتایی بود که متنفر میشدم ازش وقت هایی بود که از خودم بدم می اومد، از خودم میپرسیدم چرا؟ چرا اون از بین همه ی آدما؟ چرا من اصلا؟ اعتماد بنفسم خورد شد و برنگشت، حالا از هرکی خوشم میاد ترس میفته به جونم،
نمایشگاه فانوس از روز چهار شنبه 11 تا جمعه 13 اردیبهشت در مدرسه علامه حلی 2 واقع در خیابان هنگام، خیابان نعمت زاده از ساعت 9صبح تا 3 بعد از ظهر  برگزار می گردد. مجله متر هم در این نمایشگاه معرفی و عرضه می گردد. امید است که رضایتمندی را برای بازدیدکنندگان به ارمغان بیاوریم.گروه علمی- ادبی متر
‍ اسم رمـان: دختری از دیار آتش (کارما)
✏️نویسنده: مهدیس.ع
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی 
تعداد صفحات: 101
خلاصه:
دختری از تبار درد و قلبی به مهربانی خالقش. زندگی با او بد کرد اما او نه. عاشقی که به عشقش واژه‌ی خیانت چسبید و دیگر دم از عشق نزد. یک روز چشمانش را باز کرد و بست تمام درهایی را که به یارش ختم می‌شد. او را کشت در اعماق وجودش و در دنیای واقعیت‌ها... حال اوست و اتاقی سرد با دیوار‌های بلند و لباس‌های گشاد آبی. حال اوست و مجنون بودنش...
‌  دختری از د
شارژ ایرانسل با 19% تخفیف موجود می باشد.

این 19% تخفیف شامل:
1) پرداخت نکردن 9% مالیات که از روشهای دیگر از شما دریافت می گردد
2) %10 ارزانتر از مبلغ اصلی شارژ ایرانسل خریداری شده توسط شما

شارژ خریداری شده به صورت خط به خط برای شما ارسال می گردد.

روش خرید شارژ ایرانسل از ما
‍ اسم رمـان: دختری از دیار آتش (کارما)
✏️نویسنده: مهدیس.ع
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی 
تعداد صفحات: 101
خلاصه:
دختری از تبار درد و قلبی به مهربانی خالقش. زندگی با او بد کرد اما او نه. عاشقی که به عشقش واژه‌ی خیانت چسبید و دیگر دم از عشق نزد. یک روز چشمانش را باز کرد و بست تمام درهایی را که به یارش ختم می‌شد. او را کشت در اعماق وجودش و در دنیای واقعیت‌ها... حال اوست و اتاقی سرد با دیوار‌های بلند و لباس‌های گشاد آبی. حال اوست و مجنون بودنش...
‌  دختری از د
اگر با من بسازی تو، دلم مُشکِ خُتن گردد
وگر با من بخوانی تو، چو بلبل در چمن گردد

دوصد جامِ جگر سوزم، مرا دادی ز خون دل
که ترسم هر بَرین قُدسی* ز غم توبه شکن گردد

هوایِ زلفِ مُشکینت دلم را خاکِ ره کرده
نهالش را بده زان می که شاخِ یاسمن گردد

چو، آهو بره ای حیران که صیادی پی اش باشد 
کجا یابد مجالی را که آهوی خُتن گردد

در این وَهم و پریشانی که بنیادم رود برباد
نمیدانم چها گویم که گویای سخن گردد 

دو چشمم چون ستاره ها که بر کویت روان سازم
یکی گ

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
دریافت تصویرتوضیحات: شهید عرب در کنار آقای "فرزانه خو" در عملیات بدر

قبل از عملیات بدر در لشگر14امام حسین ع در دارخوئین فکرکنم در دی ماه بود که در واحد101 بودیم هوا هم سرد بود و سردار شهید قربانعلی عرب امد توی واحد ما وگفت بچه های غواص دارند آماده میشوند که بروندتوی کارون براتمرین شماهم بلند شوید تا برویم ماچهارنفربودیم که همیشه برای شناسایی تا خط سه دشمن میرفتیم و کارما فقط اطلاعات گرفتن از ادوات و نیروهای پشتبانی و زرهی دشمن بود. برادرانی ک
لعنت به من ! لعنت به اون زنی که عاشق شد ! لعنت به حوا !لعنت به آدم ! خدا کور شدما من نمیبینم ! اینکه منتظرم جسمم بمیره !منکه خیلی وقته روحَم در پی جریانات مـرده !  وقتی حالت خرابه وقتی داری آب میشی !وقتـی تمام زندگیت سنگ کوب شده ! هر هر میزنی زیر خنده ! جالبه در پی این جریانات دیگه یادم رفت که عاشق آدما باشم ! اینکه نفرت جای عشقمــو گرفته ! 
خدا این چه قانون مسخره ای کارما ! چرا اون زنی که عاشق پاپا بوده من باید توانشو پس بدم !چرا اونیکه مهندس رو میخواد
 برای بازوبسته کردن بستهای باطری می باید به طریقی انجام گیرد که تماس ابزار با بدنه باعث تولید جرقه نشود چراکه اتفاق ان می تواند در صورت دستپاچه شدن فرد استفاده کننده باعث حتی ترکیدن باطری گردد. رعایت نکته زیر به راحتی مانع این حادثه می گردد و به راحتی وبدون هیچ نگرانی می توان باطری خودرو خود را باز و یا ببندید.
فقط لازم است در زمان بازکردن بست باطری در ابتدا بست قطب منفی(اتصال بدنه) از روی باطری به طور کامل باز نمائید.این کار باعث خواهد شدجری
ژئوپارک آبسرک به زودی جهت بهره برداری علاقه مندان به طبیعت و زمین شناسی در قالب برنامه های علمی - تفریحی و کارگاه های آموزشی برقرار می گردد. منطقه آبسرک در مسیر جاده گرمسار به سمنان واقع شده و از لحاظ زمین شناسی عمومی در زون ایران مرکزی قرار دارد. جزییات بیشتر در خصوص این منطقه به زودی منتشر می گردد.
رسول گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: 
به هر کس، راستگویی در گفتار، انصاف در رفتار، نیکی به والدین و صله رحم الهام شود، اجلش به تأخیر می‌افتد، روزیش زیاد می‌گردد، از عقلش بهره‌مند می‌شود و هنگام سئوال [مأموران الهی] پاسخ لازم به او تلقین می‌گردد."اعلام الدین، صفحه 265
محرماتطرح محرمات به طرح‌هایی در فرش اطلاق می‌گردد که قطعاتی از یک نقشه در طول فرش تکرار می‌گردد و عرض فرش در متن به چند ردیف تقسیم می‌گردد و هر ردیف آن از رنگ و طرح مشخص از ابتدا تا انتهای فرش ادامه پیدا می‌کند و به‌طور راه راه ترسیم می‌گردد. این طرح در بعضی از نقاط ایران به نام قلمدانی مشهور است.
گروه‌های فرعی طرح محرمات عبارتند از قلمدانی سراسری، گل‌ریز با زمینه یکرنگ و بته با زمینه الوان.
محرابیطرح اصلی محرابی از طرح محراب الهام گرفت
شارژ ایرانسل با 19% تخفیف موجود می باشد.

این 19% تخفیف شامل:
1) پرداخت نکردن 9% مالیات که از روشهای دیگر از شما دریافت می گردد، می باشد
2) %10 ارزانتر از مبلغ اصلی شارژ ایرانسل خریداری شده توسط شما

شارژ خریداری شده به صورت خط به خط برای شما ارسال می گردد.

روش خرید شارژ ایرانسل از ما
باسمه تعالیچلچراغاسرافقصیده ۴چیست اسراف وفزون خواهی تو را در زندگینیست جز افراط و تفریط و عدول از بندگیچون گناهان کبیره است و ندارد ارزشیهست افراط و سبب گردد تو را در ماندگیذکر قرآن در قوام است و تعادل در امورهر که دارد حد اوسط، کی شود واماندگیمی شود افساد گر اسراف گردد خود رواجچون شود خارج ز حد و می شود آلودگیمی شود نابود مال و ثروت انسان چه زودهرکه دارد خط مشی نا روا در زندگیهمچو کرمی خشک گرداند درختی بس عظیممی خوراند از درون ، موجب شود ا
اطلاعیه مدیریت آموزش:
احتراما به استحضار می رساند ثبت نام دوره های HSE
آغاز گردیده است (جهت ثبت نام به بخش آزمایشگاه مرکزی در سایت دانشگاه
مراجعه شود)، لذا خواهشند است الزامی بودن گذراندن این دوره در خصوص
دانشجویانی که درس آزمایشگاه را انتخاب نموده اند، اطلاع رسانی شود.  در ضمن یادآوری گردد در صورت عدم ارائه گواهی دوره، نمره اعلام نمی گردد. تشکر
حدود یک ماه پیش با دوستی بحث از آخرت بود. دوستم گفت که به تناسخ و کارما اعتقاد داره.
میگفت فکر میکنه که بر اساس خوب بودن یا بد بودن زندگی بعدی شکل میگیره. اگر خوب باشی در زندگی بعدی خوشبختی و اگر باشی بدبخت.
من به دو تا چیز فکر کردم.
یک اینکه اگر بر این قرار باشه من در زندگی قبلیم بد بودم. چون در این کشور به دنیا اومدم. بعد بیشتر فکر کردم دیدم‌ نه اتفاقا آدم خوبی بودم. چون با این ترکیب ژن به دنیا اومدم. یا بخاطر فرصت هایی که پیش روم قرار گرفتن. به
شرایط جوی مناسب

بهترین شرایط جوی هوای بالای 5 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. اندود گچ در هوای زیر 5 درجه با تاخیر خشک شده و این امر باعث فروکش کردن گچ در سطوح می‌گردد، گچ پفکی شده و مقاومت فشاری خود را از دست می‌دهد و به راحتی تغییر شکل می‌دهد که حتی توسط بتونه و رنگ نیز این ایراد مرتفع نمی‌گردد. گرم کردن آب در این شرایط جوی کمی موثر است. لیکن در درجات پایین‌تر توجیه نمی‌گردد که اجرای عملیات ادامه یابد.

شرایط نگهداری پس از اجرا

نیاز به نگهدا
هر گهی که کاکلت در آب دریا تر شود،
آب گردد قلب دریا، باز دریاتر شود.
می زند باران به رویت، روی زیبا تر شود،
روی زیبا را بشوید، باز زیباتر شود.
عشق تو شد کیمیاگر طالع و بخت مرا،
زر بگردد بی تو خاک و خاک با تو زر شود.
نوشدارو در تنم زهر است بی لبهای نوش،
نیش گردد نوشها و بوس هها نشتر شود.
رفته از آغوش تو، افتاده بر آغوش غم،
بخت گنگ و ذوق کور و گوش قسمت کر شود.
همقد و همسالها هستند، لیکن همزمان
نه دلی همسوز باشد، نه تنی بستر شود.
شعلة عشق زمینی کرده عمر
این روز ها می شنویم که برای کاهش وزن یا سلامتی بیشتر، بهتر است شب ها شام نخوریم. 
اما به دلایل زیر این رویه غلط است:
خالی نگه داشتن معده به مدت طولانی سبب تجمع مایعات مضر در آن می گردد.وقتی که شام نخورید در نوبت بعدی یعنی صبحانه یا نهار به دلیل گرسنگی زیاد سلول ها ولع شما به غذا بیشتر شده چه بسا چاق تر شوید.خالی بودن معده در خواب باعث می شود که طبیعت به تحلیل رطوبات اصلی بدن که برای تغذیه سلول ها لازم است بپردازد که منجر به ضعف عمومی می گردد.
@salama
هنگامی که حضرت قائم (عج) قیام کنند، جهان دگرگون خواهد شد، و از مسیر این دگرگونی و تحوّل آثار و نتایجی باقی خواهد ماند که ثمره ی دلنشین آن کام همگان را شیرین خواهد کرد.
از جمله ثمرات آن، می توان به این موارد اشاره کرد:
1- جهان بافروغ جمال آرایش منوّر گردد.
2- ثروت به طور مساوی تقسیم شود.3- جهان در آسایش و آرامش بی نظیر قرار گیرد.4- امّت اسلامی مجد و عظمت فوق العادّه ای پیدا کند.5- همه ی بدعتهای جاهلی ریشه کن شود.6- حسد و حیله از بین برود.7- همه بی نیاز شون
نقش بینی در زیبایی چهره چیست؟
بینی زیبا دارای مشخصات هندسی نسبتا تعریف شده ای است به طور خلاصه می توان گفت که بینی زشت تا حد زیادی مانع بروز سایر زیبایی های صورت می گردد. یک بینی زیبا اگر چه به خودی خود هم می تواند جذاب باشد ولی بیش تر از آن باعث بارز شدن بقیه زیبایی های صورت می گردد
ادامه مطلب
آیا امکان دارد پس از تزریق بوتاکس در ناحیه خارش ایجاد گردد؟
با تزریق هر دارویی ممکن است واکنش حساسیت، باعث ایجاد خارش در ناحیه گردد. ولی این علامت کوتاه مدت است. در تزریق مجدد نیز این علامت  تکرار خواهد شد.
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
از پانزدهم فروردین امسال شما میتوانید با واریز مبلغ ۹۹۰۰ تومان به شماره کارت اینجانب نسبت به خرید شارژ خالص سیم کارت ایرانسل خود اقدام فرمایید.لازم به ذکر است که بعد از پرداخت مبلغ ۹۹۰۰ تومان سیم کارت ایرانسل شما بصورت خالص ۱۰۰۰۰ تومان شارژ می گردد ( نه درصد مالیات بر ارزش افزوده کسر نمی گردد ).
قرار بود برای آقای مدیر یه گزارش کوتاه در قالب یه نامه‌ی اداری بنویسم. مهندس ف که رئیس من به‌حساب میاد، گفت ته نامه بنویس: «مراتب جهت استحضار و اقدام مقتضی»! پرسیدم این چرا تهش بازه؟ فعل نداره؟ گفت نه همین خوبه! اما تابلو بود که تهش بازه. برا همینم بی‌خیال نشدم و رفتم گوگل کردم و فهمیدم که گویا جمله‌ی درستش اینه: «مراتب جهت استحضار و هر گونه اقدام مقتضی ایفاد می‌گردد!»
یعنی فقط یه دونه «و» و یه دونه «هر گونه» و یه «می‌گردد» اون تهش فارسی بو
ه گمانم فرداصبحخورشید دوباره برمی گرددشاید امشب اخرین شب این تاریخ نباشد شایدباز هم روزنه رو به حیات برگرددچه می دانیرودها جاری اندو پرنده هاروی شاخه منتظراین همان امید استنه که بی خبریبه گمانم بی ستارگی رو خاموشی استمن نمی دانم که اگر این دنیا لحظه سایه و روشن را دیدمن هم هستم؟چه کسی می دانداماچه من و تو باشیم چه نباشیمرود جاری استو همه منتظرنتا که بگردد نورو باز هم حیاتچشمه اش را بجوشاند و ما را سیراب کند از دَوَرانفکر می کنم امیدهر جا ب
فروش انواع ایزوگام نما درکیانمهر کرج:ایزوگام نما:ایزوگام طرح دار در مدل های چمنی،آجرنما،موزاییکی ،آجرنمای رنگی و … تولید می گردد.ایزوگام طرح دار نوعی فویل جدید با فناوری مدرن و پیشرفته ای می باشد که می تواند جایش را در همه مناطق باز کند.و دارای نقش و رنگهای متنوعی است .و با کیفیت ۳۵ الی ۳۰ میکرون تولید مینصب ایزوگام نما طرح دار گردد. این نوع ایزوگام گران تر از ایزوگام فویلی است .چرا که زیبایی ایزوگام طرح دار بیشتر می باشد و به همین دلیل خرید
فروش انواع ایزوگام نما در جهانشهر کرج:ایزوگام نما:ایزوگام طرح دار در مدل های چمنی،آجرنما،موزاییکی ،آجرنمای رنگی و … تولید می گردد.ایزوگام طرح دار نوعی فویل جدید با فناوری مدرن و پیشرفته ای می باشد که می تواند جایش را در همه مناطق باز کند.و دارای نقش و رنگهای متنوعی است .و با کیفیت ۳۵ الی ۳۰ میکرون تولید مینصب ایزوگام نما طرح دار گردد. این نوع ایزوگام گران تر از ایزوگام فویلی است .چرا که زیبایی ایزوگام طرح دار بیشتر می باشد و به همین دلیل خرید
علل ایجاد سینوزیت
عامل زمینه ساز سینوزیت حاد در اکثر موارد عفونت ویروسی است. اما آلودگی هوا و رینیت آلرژیک نیز ممکن است باعث سینوزیت حاد شود. همه عوامل مذکور باعث بسته شدن دهانه سینوس ناحیه OMC ( استئو مئا تال کمپلکس )می گردد. انسداد و تخریب مخاط باعث زمینه سازی کلونیزاسیون باکتری می گردد و منجر به ایجاد حالتی به اسم سینوزیت می شود.
ادامه مطلب
خرید و فروش سوله دست دوم
یکی از انواع سوله ها , سوله های صنعتی است که نقش مهمی در صنعت ایفا می کند به همین علت هم سازه ای مهم تلقی می گردد .
تفاوت این نوع از سوله ها با سایر سوله ها می تواند در ابعاد سازه , میزان کیفیت و استحکام سازه و قیمت باشد . در ساخت سوله ها چند نکته وجود دارد که بسیار حائز اهیت میباشد.مورد اول متریال مرغوب استفاده شده میباشد . که شامل ورق، پروفیل، خرد، آبدو، رنگ ، پیچ و مهره می باشد. این نکته در خرید و فروش سوله دست دوم نیز
ویشکا آسایش به عنوان داور در جشنواره پونا فیلم هند
این جشنواره از 19 تا 26 دی ماه در پونای هند برگزار می گردد
یکی از اعضای هیئت داوران در این جشنواره ویشکا آسایش است.
هجدهمین جشنواره پونا هند در این شهر برگزار می گردد
ادامه مطلب
امام علی(ع) در 13 رجب، 30 عام الفیل متولد می گردد. در پنج سالگی به خانه پیامبر می رود و از آن به بعد یک لحظه از پیامبر جدا نمیشود. آن گاه که پیامبر به نبوت می رسد، علی(ع) اولین کسی است که به پیامبر ایمان میآورد و مسلمان می گردد. زمانی که پیامبر قصد هجرت دارد، علی(ع) به جای ایشان می خوابد تا دشمنان متوجه غیبت پیامبر نگردند. آنگاه بعد از هجرت پیامبر، علی، دختران پیامبر را به مدینه می برد و در سال اول هجری با فاطمه زهرا(س) ازدواج می نماید. در جنگ بدر و احد
جَعْبِهْ‏‎یادگاری از خاطره________________• جَعْبِه جواهر تمام سنگ مالاگیت- مالاگیت:ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای چهارم و پنجمسنگ فوق العاده برای خلاقیت استمحافظ قوی از کودکان است، سنگ دگرگونی است و توازن ذهن، نماد آرامش درونی، استقامت و توسعه معنویبرای افزایش مهارت تمرکز فوق العاده استباعث کاهش احساس می گردد، درد فیزیکی را در استخوان ها کاهش می دهدباعث کاهش استرس و تنش و راحتی خواب می گردد، باعث کاهش سرگیجه می گردد، بهبود کارایی لوزالمعده و طح
قابل توجه مدارس استان-کلیه مقاطع:موضوع : رفع و پیگیری مشکلاتهمانطور که همه مدیران و معاونین محترم اجرایی مدارس مستحضر می باشند جهت تسریع در رفع مشکلات سناد مدارس کلیه مشکلات سناد میبایست از طریق ثبت در سامانه پشتیبانی سناد (ساپورت) با آدرس:Support.snd.medu.irو با وارد کردن کدملی و رمز مدیر مدرسه پیگیری گردد.لذا فقط از همین طریق موارد ارسال و پیگیری گردد.ضمنا حتما توجه گردد در هنگام ارسال درخواست میبایست در قسمت موضوع نام مدرسه و نام منطقه و نام دانش
تعریف: بسیار خلاصه وقتی سهام یک شرکت برای اولین بار در بورس ارائه می گردد به آن عرضه اولیه می گوییم.
آیا شرکتی که عرضه اولیه می شود تازه شروع به فعالیت کرده است؟
خیر ممکن است سالها از تاسیس شرکت گذشته باشد ولی اولین بار است که سهام آن در بورس ارائه می گردد.

توضیحات بیشتری دارید یا سوالی در این مورد دارید در زیر این پست کامنت بگذارید تا پاسخ داده شود.
سال گذشته تقریبا همین موقعا بود
یکی از دانشجوهای ارشد برای کار پایان نامه ش نیاز به تکمیل پرسشنامه داشت توسط دانشجوها
اومد تو کلاس ما و گفت میشه پرسشنامه بده به بچه ها
از اونجایی که همه مون میدونیم یکی از سخت ترین کارهای دنیا همین هماهنگی برای تکمیل پرسشنامه س و از این موارد هم خیلی کم پیش میاد
من بهش گفتم مشکلی نیست من درس رو یک ربع زودتر تمام میکنم به شرطی که دوستان تو اون یک ربع با شما همکاری کنند و خودم هم تو کلاس هستم
دانشجوهای اون کلاس ه
طراحی و سفارش آنلاین طلا

1: پس از خرید طلا و افزوده شدن آن به موجودی ، وارد  بخش"معاملات" و سپس بخش "فروش " شوید.
2: بر اساس موجودی قابل فروش، تعداد طلاهایی که قصد فروش آن دارید را در کادر وارد نمائید.(فقط 25 ثانیه برای ثبت درخواست فرصت دارید در غیر اینصورت مجدداً باید وارد بخش فروش شوید)
3: بر روی کادر تقاضای فروش کلیک نمائید.
لازم به توضیح است که در صورتیکه گزینه "افزودن به موجودی ریالی" را انتخاب نمائید وجه حاصل از فروش به حساب ریالی شما نزد زریک
بسم الله الرحمن الرحیم
اصلاحیه برنامه های نوروزی
برنامه عاشورا واقعیتی بی پایان از پنج شنبه ۲۲اسفند آغاز می گردد. 
این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹یا ۱۱صبح
برنامه پنج شنبه ۲۲اسفند:
۱.معرفی عبد الله بن مسلم بن عقیل  پسر مسلم
۲.معرفی عون بن جعفر طیار همسر ام کلثوم کبری 
برنامه شنبه در کانال اصلاع رسانی می گردد
Shirazart.blog.ir 
*این اصطلاح از حدود ۱۹۶۰ برای توصیف نمایشی با ساختار آزاد یا منسجم ، یا ترکیبی از حرکات فیزیکی ، اصوات ، تغییر و تبدیل مواد ، هم کنشی با یک محل خاص انجام نمی شود ، و به عنوان یک اثر هنری به صورت مستقیم یا از طریق مستند سازی ارائه می گردد .هنر کنشی شکل تکامل یافته ی هنر هپنینگ است ، اما کمتر جنبه ی نمایشی دارد .برای مثال هنرمندی چون ریچارد لانگ مسافت مشخصی را در روز و در مسیر خاصی قدم می زند ، و نتیجه ی حاصله را با خطوطی بر روی نقشه ترسیم

ذرت منجمد دارای کاربردهای متعددی است که می تواند در سالاد، پیتزا، نودل، ذرت مکزیکی و ده ها استفاده دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
در این بین استفاده از ذرت های تراریخته وارداتی که باعث ضررهای جبران ناپذیری می گردد روز به روز در حال افزایش می باشد.
برندهای متعددی در حال حاضر در بازار وجود دارد که از خارج وارد می گردد و شهروندان ایرانی بدون توجه به مضرات آن همواره در حال استفاده از آنها می باشند
این در حالی است که ذرت ایرانی با ظاهری کاملا مشاب
در شرایط کنونی بسیاری افراد به دنبال کار مناسب و شغل مورد نظر خود هستند و بعضا حاضر می شوند که در هر سمت و هر شغلی وارد شوند و استخدام گردند. قطعا کسب درآمد بسیار مهم است و زندگی خرج دارد ولی آیا باید به هر شغلی تن داد؟ منظور اینجانب این نیست که برای کار کردن و پول در آوردن نباید کار کرد بلکه در برخی مشاغل به دلیل شرایطی که برای فرد ایجاد می گردد دچار مشکلاتی می گردد که بعدا خسارات روحی که پیدا می کند وی را با مشکلات زیادی مواجه می نماید.

ادامه
نحوه نصب قرنیز
پس از انتخاب رنگ و همین طور خرید قرنیز نوبت به مرحله نصب قرنیز می رسد .
نصب قرنیز از مراحلی است که اگر به درستی صورت نگیرد می تواند تمامی زحمات قبلی را به هدر دهد .
رنگ قرنیز ها هم معمولا یک پرده از رنگ پارکت لمینت ها تیره تر می باشند و معمولا با در ورودی و یا کابینت ست میشود ولی باز هم سلیقه شما ارجهیت دارد.

مراحل نصب قرنیز
قبل از نصب قرنیز محل قرار گرفتن قرنیز می بایست کاملا تمیز گردد و از هر گونه کثیفی و همین طور پستی و بلندی و
همانطور که می دانیم نیروی محرکه خودروهای درون سوز از اشتعال مخلوط هوا و بنزین درون محفظه سیلندر تامین می گردد. شمع خودرو وظیفه مشتعل کردن این مخلوط را توسط ایجاد جرقه بر عهده دارد. در حقیقت وقتی الکتریسته لازم توسط کوئل به شمع ها ارسال می گردد باعث خواهد شد که بین دو الکترود موجود در پایین ترین قسمت شمع جرقه ای تشکیل شود. مخلوط هوا و بنزین که به شدت متراکم شده و آماده اشتعال است با این جرقه منفجر شده و پیستون را به سمت پایین پرتاب می کند.
الکتر
قابل توجه عزیزانی که کتاب سفارش می‌دهند:
▪️ تعداد 1 جلد، با پست پیشتاز ارسال می‌گردد.▪️ تعداد بیشتر، با پست تیپاکس ارسال می‌گردد.
✍️ در هر دو روش، کتاب‌ها بعد از ارسال مشخصات حداکثر طی 3 یا 4 روز کاری بدست شما خواهد رسید.
آدرس کامل پستی:کدپستی:نام گیرنده:شماره تماس گیرنده:
نام هنرستان (اختیاری):
تعداد کتاب تخصصی: (عادی/فنری)تعداد کتاب عمومی: مبلغ واریزی:تصویر رسید واریز وجه:
برای دریافت شماره حساب، پیام دهید.@SaeedMirbagheri

@KonkorFanni⭕️⭕️⭕️
تشخیص سندرم شیر سمی
 همانطور که ذکر شد، بروز این بیماری در توله ها همراه با اسهال و قرمزی مقعد رخ می دهد، اما به طور معمول این عارضه توسط صاحبان تشخیص داده نمی شود، زیرا در زمان اسهال سگ ماده به تمیز کردن مقعد توله اسرار می ورزد و لیس زدن مداوم مادر موجب قرمزی مقعد توله ها و گمراهی صاحب می گردد.
مشاوره و آموزش درمان بیماری های سگ 
در مراحل اولیه ی این بیماری، مدفوع توله ها زرد رنگ و بوی ترشیدگی شدید می دهد. و در مراحل پیشرفته ی سندرم شیر سمی، د
دامداران هر سال با چیدن پشم گوسفندان سود بسیار زیادی نصیبشان می شود . مقدار زیادی از این پشم هر ساله به کشورهای خارجی صادر می گردد.
از این پشم در صنعت نساجی استفاده می گردد و همین طور در صنعت قالیبافی نیز از آن استفاده می شود .
پشم گوسفندان آن ها را از سرما و گرما محافظت می کند و اگر کار پشم چینی به درستی و در زمان مناسب انجام نشود مشکلاتی برای دام به وجود می آید .
پشم زیاد باعث می شود که دام تعریق کند و این تعریق زیاد باعث بد بو شدن گوشت و تجمع آلو
از فوائد اربعینات از برای سالک اینست که خلع بدن از برای او حاصل خواهد آمد و خود را که راکب است از مرکب بدن خود امتیاز می دهد ، بلکه خلع نفس از برای او دست می دهد و سماوات روحانیت او از ارض جسمانیت و نفسانیتش ممتاز گردد و صور غیبیه و ملائکه مکشوف بصیرت قلبش می گردد و تجلیات سبعهٔ سبع المثانی قلب سالک که مشتمل بر [رنگ های] سبعه است ، جلوه گر گردد و سالک عارف به خود و آیات انفسیهٔ قلبیه خود گردد و از معرفت این آیات انفسیه ، معرفت حق تعالی سبحانه حاصل
Shirazart.blog.ir 
*روش ثبت تصویر بر روی ماده ی حساس به نور ، بدون استفاده از لنز ، به شکل نقوش متداخل که در اثر تجزیه ی شعاع نور از یک لیزر حاصل می شود .هر گاه نقش حاصله توسط لیزر دیگری ، و یا حتی به وسیله ی شعاع نور متمرکز از یک منبع نور معمولی خوانده شود ، تصویر به صورت " هولوگرام" ظاهر می گردد .تصویر حاصله کاملا ً سه بعدی است و انسجام آن از هر زاویه ای که روئیت شود شود ، حفظ می گردد ، و آن را درست همان گونه خواهیم دید که انتظار داریم در دنیای واقعی مشاهد
در این پست ، لیست یادداشت های برتری که در تموم این سالها در بلاگ اسکای  نوشتم رو لیست کرده و میذارم . 

1.بهترین یادداشت های من در 6 سال اخیر - قسمت اول   ( ++ )2.بهترین یادداشت های من در 6 سال اخیر - قسمت دوم  ( ++ )3.قانون سوم وبلاگنویسی         ( ++ )4.کتاب و کتابخوانی و سرچ کتاب ( ++ )
-----------------------------------------------------------5.دخترانگی                       ( ++ )6.معرفی و نقد فیلم و سریال( ++ )7.درختکاری ...                   ( ++ )8.گزینه های حذف ازدواج !!! ( ++ )
--------------------------------
مایه اصـل و نسب در گردش دوران زر است 
هر کسی صاحب زر است او از همه بالاتر است دود اگر بالا نشیند کسـر شأن شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد چون که او بالاتر استناکسی گر از کسی بالا نشیند عیب نیست
روی دریا، خس نشیند قعر دریا گوهر است شصت و شاهد هر دو دعوی بزرگی میکنند
پس چرا انگشت کوچک لایق انگشـتر استآهن و فولاد از یک کوه می آیند برون
آن یکی شمشیر گردد دیگری نعل خر است کـره اسـب ، از نجابت از پـس مـادر رود
کـره خـر ، از خـریت پیش پیش مـادر است کاکل
اگه یک میلیارد یهویی به من برسه نصفشو میدم به امور خیریه!!
حتما این جمله رو چندباری در طی زندگی از آدم های گاها "جوگیر" شنیدیم. خب معلومه با این تفکر من هزار تومنم بهت نمیدم چه برسه یک میلیارد [از طرف خدا با نگاهی هه وار!]
فکر کردی بخوام به فقرا و خیریه و انجمن حمایت از بیماران صعب العلاج و مدرسه سازای انتهای زاهدان و کپر نشینا و اون مادره که سه تا بچه داره تو حلبی آباد داره لباس مردمو میشوره بدم، انقد در توانم نیست که بیام اول تورو با یک میلیارد
وقتی ماه مبارک رمضان به پایان می رسد در روز عید فطر اوّل صبح همه مساجد جمع می شوند تا پس از طلوع آفتاب نماز فطر را اقامه نمایند. و علاوه بر نماز آن روز فطریه نیز در همان مجلس به صنودقها ریخته می شود تا بعدا بین فقرا و مستمندان تقسیم گردد. مبلغ فطریه را شب عید فطر خانواده ها کنار می گذارند و آن را از واجبات می دانند که می باید اوّل صبح به صاحبانشان تحویل گردد. در گذشته صبح قبل از طلوع آفتاب مردم دسته دسته بطرف امامزاده اسماعیل (ع) که در شناط قرار د
در تأسیسات تصفیه آب شهری، نیترات که از خطرناک ترین آلاینده های آب می باشد به هیچ عنوان حذف نمی شود و برای حذف آن به دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلترهای پیشرفته نیاز است.1.    در تصفیه خانه های شهری کلر افزوده شده به منظور از بین بردن باکتری و ضدعفونی کردن آب , ارتباط مستقیمی با بسیاری از سرطان ها و ناهنجاری های جنینی و همچنین بیماری های قلبی و آسم دارد،همچنین لاشه میکروارگانیزم های کشته شده در اثر کلر زنی در آب باقی مانده که خود منشا آلودگی دیگری
تحقیق در مورد بیماری‌ های فیزیولوژیک
چکیده مقاله:
بیماریهایی که در اثر کمبود مواد غذایی روی برنج ایجاد می‌شود.
کمبود آهن سبب از بین رفتن سبزی برگهای جوان و در نتیجه زردی آنها می‌گردد. برگهای مسن‌تر ممکن است زرد شوند و در اثر کمبود مفرط، بوته‌ها معمولاً می‌میرند. علائم اولیه معمولاً 4 تا 5 هفته بعد از نشاء‌کاری اتفاق می‌افتد.
کمبود منگنز باعث ایجاد خطوط زرد بین رگبرگها از نوک به سمت قاعده برگها می‌شود که بعداً قهوه‌ای تیره و نکروز می‌
خرید کردن در فرانسه 

اکثری از فرانسوی‌ها در ماه اوت مسافرت می کنند , در سود , خارج بخشها توریستی , اکثری از فروشگاه‌های کوچک‌تر ( قصابی‌ها , نانوایی‌ها و … ) درین ماه بسته خواهند بود . این مسئله مرکز ها درمانی هم می گردد , البته در مرکزها توریستی , مغازه‌ها گشوده خواهند بود . در‌این ماه‌ها اکثری از جاذبه‌ها نامرتب خواهند بود . 

پول مرسوم فرانسه یورو می باشد که بوسیله ۲۳ میهن اروپایی مورد استعمال قرار میگیرد . هر یورو به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌
خرید کردن در فرانسه 
اکثری از فرانسوی‌ها در ماه اوت مسافرت می کنند , در سود , خارج بخشها توریستی , اکثری از فروشگاه‌های کوچک‌تر ( قصابی‌ها , نانوایی‌ها و … ) درین ماه بسته خواهند بود . این مسئله مرکز ها درمانی هم می گردد , البته در مرکزها توریستی , مغازه‌ها گشوده خواهند بود . در‌این ماه‌ها اکثری از جاذبه‌ها نامرتب خواهند بود . 
پول مرسوم فرانسه یورو می باشد که بوسیله ۲۳ میهن اروپایی مورد استعمال قرار میگیرد . هر یورو به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌گرد
تعمیر کولر گازی در رشت
تعمیر کولرگازی رشت و همجنین سرویس های ادواری آن در خدمات فنی مهندسی گیل سرما به بهترین نحو ممکن انجام می شود.
سرویس و تعمیر به موقع کولر گازی و همجنین نصب صحیح آن باعث می گردد تا از تحمیل هزینه های اضافی به شما جلو گیری گردد همچنین نگهداری کولرگازی در شهر رشت از جهت هرگونه سوال در مورد تعمیر و نگهداری کولرگازی در شرایط آب و هوایی شهر رشت با ما تماس بگیرید.
بمدیریت:مهندس صفری نژاد 09111376298
بیماری های غذایی معمولا به مسمومیت های غذایی باز می گردد، که نتیجه خوردن غذاهای فاسد و آلوده می باشند. رایج ترین علائم مسمومیت غذایی عبارت است از تهوع، استفراغ و اسهال است. اگرچه مسمومیت غذایی کاملا آزار دهنده است اما اجتناب از آن امکان پذیر نمی باشد. طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها از هر 6 نفر امریکایی 1 نفر در سال دچار مسمومیت غذایی می گردد. در این مقاله از بخش بیماری های دکتر سلام قصد داریم در مورد علائم مسمومیت غذایی ، دلایل و غذا های
درمان آسیب‌های پوستیزینک اکسید اثرات درمانی نیز روی پوست دارد و باعث بهبود زخم می‌شود. همچنین مشکلات ناشی از آفتاب سوختگی و خشکی پوست را کم می‌کند. تحقیقات نشان داده است زخم‌های پوستی در کسانی که دچار کمبود روی هستند، دیرتر بهبود می‌یابند.وقتی پماد زینک اکسید روی محل زخم مالیده می‌شود، باعث می‌گردد بدن دارای مقدار زیادی روی گردد که برای ترمیم سلول‌های پوستی لازم است. همچنین این پماد زخم را مرطوب و تمیز نگه می‌دارد

همه شرکت های بزرگ و کوچک برای مدیریت مراودات مالی خود به یک برنامه حسابداری نیاز دارند. تاریخچه حسابداری در جهان نزدیک به ۶۰۰۰ سال قدمت دارد و تاریخ نخستین مدارک کشف شده حسابداری به ۳۶۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد. پیشینه حسابداری در ایران نیز به نخستین تمدنهایی بر می گردد که دراین سرزمین پا گرفت، و مدارک حسابداری بدست آمده با ۲۵ قرن قدمت، گواه بر پیشرفت این دانش در ایران باستان است.
ادامه مطلب
وداع اسفند و لبخند گامهای سبزرا بهانه تبریک بخوانم یا مولود شاه دوعالم و روز مرد را بهانه زیبای تهنیت بدانم.
اما یقینا امسال سالی پر از خیر و برکت و تلاش و بردباری خواهد بود ؛چرا که با مولد امیرالمؤمنین و روز مردهای سخت کوش آغاز می گردد.
روز مرد را با ورود شکوفایی گلهای بهاری و عطر خوش تکیه گاه امن  با حضور دلبندانی که برای دختران آسایش و امنیت ؛برای خواهران دلبستگی و تکیه گاه ؛برای همسران آرامش و قدرت و برای مادران نوازش و با هم بودن است.
شای
به نام خدای مهدی عج

سید شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی:
تو گویی هنوز کاروان سال ٦١
هجری قمری به بیابان پردرد و بلای کربلا نرسیده است. و دیگر
زمان از عاشورا نگذشته است و همه‌ی روزها عاشوراست. زمان بر امتحان من و تو
می‌گردد تا ببینند که چون صدای «هل من ناصر» امام عشق برخیزد چه می‌کنیم؟
http://old.aviny.com/Article/Aviny/Chapters/Matnefilm/part_1/hozoor.aspx
اکسید در این واقعیت نهفته است که آنها خواص ضد عفونی کنندگی بسیار عالی داشته که باعث تخریب میکروب‌های سطح پوست می‌گردند. علاوه بر این، باعث سرکوب اثرات هیستامین‌های آزاد شده توسط سیستم ایمنی شده و بنابراین به کاهش التهاب پوست کمک می‌کنند.
مصارف کرم زینک اکسیدباتوجه به اینکه روی یک جزء طبیعی سلول‌های پوست است، هنگامی که این کرم به کار برده می‌شود، مواد مغذی به آسانی جذب پوست می‌گردد. به همین دلیل، این کرم می‌تواند برای درمان تعدادی از ب
1- این دوره چگونه برگزار می گردد؟
✅کلاس های مجازی دو نوع هستند:آفلاینآنلاین
دوره فعلی (آبان 98) نیز بصورت آفلاین خواهد بود.پس از قطعی کردن ثبتنام و واریز وجه، لینک گروه پرسش و پاسخ و کانال آرشیو ارسال میشود. روزهای شنبه و سه شنبه درس جدید و در روزهای دوشنبه و جمعه جواب تمارین آن درس در کانال بارگزاری می گردد. همچنین اگر نسبت به مطالب کتاب سوالی داشتید، در گروه مطرح می کنید و جوابش را دریافت می کنید؛

ادامه مطلب
Introducing Balenco Men's Vacuum Machine
دستگاه وکیوم مردانه آلوارس بالینسو برای افزایش حجم آلت تناسلی وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد. نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب می تواند تا %100 مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش
بهار. تابستان. پاییز. زمستان. گل ها شکوفه می دهند. سال نو می شود. ماه ها تغییر می کنند. فصل ها جابه جا می شوند. پادشاهی ها طلوع می کنند و سپس سقوط می کنند. قلم سرنوشت همچنان با سرعتی سرسام آور می نویسد. زمان پیش می رود و پشت سرش را نگاه نمی کند. نسل به نسل همه چیز تغییر می کند. انعکاس شعرهای سروده شده میان ذرات هوا به گوش می رسد. اگرچه امروز کوتاه است، اما آنچه می گذرد جاودانه می ماند. 
بهار. تابستان. پاییز. زمستان. سال ها می گذرند. ماه ها تغییر می کنند.
دنیا مرا آشفته و مایوس خواهد
پابسته و دربند نفس محبوس خواهد
خواهد مرا سازد گرفتار و زمین گیر
خواهد مرا سازد به سحر خویش تسخیر
دنیا ندارد چشم غرورم را ببیند
آرامش و عشق و سرورم را ببیند
باید دل از جور و جفا صد پاره گردد
تا لاجرم دنبال راه چاره گردد
باید که از وجدان و غیرت چشم پوشم 
باید که خود را قیمتی ارزان فروشم
باید که خود را وقف هر بیهوده سازم
باید دلم را با گناه آلوده سازم